Anasayfa

Slide1.2 TR

Özyeğin Üniversitesi Psikoloji Bölümü bünyesinde bulunan laboratuvarımızda çocuklarda ve yetişkinlerde dilin diğer bilişsel süreçlerle ilişkisi üzerine araştırmalar yürütüyoruz. Araştırmalarımızda farklı gelişimsel dönemlerden (erken çocukluk, okul çağı veyetişkinlik) ve ana dilleri farklı olan bireylerle (Türkçe, İngilizce, Felemenkçe veya Türk İşaret Dili) çalışıyoruz.

Araşmalarımızla ilgili daha çok bilgi almak için çalışmalarımızla ilgili sayfamızı veya yayınlarımızı inceleyebilirsiniz. Çalışmalarımızda görev almak isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencileri öğrenciler için hazırladığımız sayfayı inceleyebilirler.


Araştırmalarımıza katılın!

Gelişim psikolojisi alanında yürütülen araştırmaların devamlılığında bilimsel çalışmalara gönüllü olarak katılan çocuk ve ailelerin katkısı çok büyük. Siz de çocuğunuzla birlikte çalışmalarımıza katılarak bilime destek verebilir ve çocuğunuzun gelişimi hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz. Çocuğunuzla birlikte çalışmalarımıza katılmak için aileler için hazırladığımız sayfamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilir ve katılım formunu doldurabilirsiniz.